21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

z024 листопада 2016 р. відбулося розширене засідання кафедри української філології, підсумковий захід у рамках декади української філології, що тривала два попередніх тижні.

Крім питань, передбачених планом чергових засідань, було розглянуто домінантне питання «Ефективність використання проектних технологій в організації освітнього процесу в коледжі». Модератор засідання кандидат філологічних наук, завідувач кафедри української філології Олена Миколаївна Похилюк чітко спланувала детальне всебічне опрацювання окресленого питання.

Для розкриття теоретичних положень організації проектної діяльності було запрошено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри управління та адміністрування КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Лесю Анатоліївну Києнко-Романюк. Викладач української та дитячої літератури Валентина Григорівна Галущенко представила кінцевий результат колективної роботи студентів над проектом «Формування професійно-педагогічної культури майбутнього виховання у процесі вивчення життя та творчості В. О. Сухомлинського» - ілюстрований альбом навчально-методичних матеріалів, доповнений мультимедійним супроводом.

Викладач кафедри шкільної педагогіки, психології та окремих методик Олександра Валеріївна Шевчук продемонструвала результати довготривалої проектної діяльності з педагогіки та практики з виховної та позакласної роботи «Ідеальний вчитель», «Школа майбутнього», «Зразковий директор школи» та прокоментувала організацію поетапної роботи над ними.

Бібліотекарі коледжу Світлана Миколаївна Смірнова та Олена Яківна Гончарук підготували добірку періодичної преси та надали ґрунтовну бібліотечну довідку «Метод проектів як засіб ефективного та якісного навчання».

Методист коледжу Тетяна Вікторівна Руда підсумувала розглянуте питання та порекомендувала доповідачам поділитись досвідом роботи з розглянутого питання на сторінках періодичної педагогічної преси, а викладачам кафедри української філології продовжувати використання проектних технологій в освітньому процесі.

pdf128 Програма засідання


Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ