21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади декана педагогічного факультету

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади декана педагогічного факультету

Відповідно до наказу від 05.06.2019 №185-К по Комунальному закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

на заміщення вакантної посади декана педагогічного факультету Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» (місце знаходження: вул. Нагірна, 13, м. Вінниця)

Продовжити

КИРИЛО-МЕФОДІЇВСЬКІ ЧИТАННЯ

КИРИЛО-МЕФОДІЇВСЬКІ ЧИТАННЯ

23 травня 2019 року у Вінницькій обласній універсальній бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва пройшли ХІV літературні читання «Під знаком Кирила і Мефодія», приурочені до Дня слов’янської писемності і культури. У рамках читань відбулася презентація каталогу «Стародруки ХVІІ століття відділу рідкісних і цінних видань Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва».

Продовжити

Фінансисти у Гранд–фіналі!

Фінансисти у Гранд–фіналі!

15 травня 2019 року у стінах Київського національного економічного університету відбувся Гранд–фінал Другого всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи. У конкурсі брали участь 260 учасників з 23 областей України.

Продовжити

КИРИЛО-МЕФОДІЇВСЬКІ ЧИТАННЯ

КИРИЛО-МЕФОДІЇВСЬКІ ЧИТАННЯ

23 травня 2019 р. у Вінницькій обласній універсальній бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва пройшли ХІV літературні читання «Під знаком Кирила і Мефодія», приурочені до Дня слов’янської писемності і культури.

Продовжити

УПЕВНЕНІ КРОКИ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

УПЕВНЕНІ КРОКИ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

22 травня 2019 р. студенти-бакалаври 21-УМ(б) та 15-ІМ(б) груп філологічного факультету спільно з деканом факультету, к. філол. н. Похилюк О. М., завідувачем кафедри української філології, к. філол. н. Скрипник Н. І. та викладачами філологічних дисциплін к. філол. н., доц. Яковенко Т. В. та к. філол. н. Лебедь Ю. Б. були активними учасниками ІХ Міжнародного науково-практичного семінару «Тенденції та перспективи формування професійної лексики», який проходив на базі Національного університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь).

Продовжити

«VINBOOKFEST» – АКТИВНИЙ ПРОСТІР ХУДОЖНЬОЇ ДУМКИ

«VINBOOKFEST» – АКТИВНИЙ ПРОСТІР ХУДОЖНЬОЇ ДУМКИ

17 травня 2019 р. на Майдані Незалежності стартував «VinBookFest», почесним гостем якого став відомий український письменник, журналіст і перекладач Василь Шкляр. Він презентував чи не кожну зі своїх книг, багато розмірковував з пристуніми про «війну 1917-1920 років з москалями і війну теперішню».

Продовжити

НАУКОВА РОБОТА СТУДЕНТІВ-ФІЛОЛОГІВ

НАУКОВА РОБОТА СТУДЕНТІВ-ФІЛОЛОГІВ

14 травня 2019 р. студенти бакалаврату 21-УМ(б) групи Григорович Олександра та Кондратєва Яна спільно з викладачем кафедри зарубіжної літератури та онов риторики Лебедь Ю. Б. взяли участь у
ІІІ Міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Українське слово в контексті сучасних соціально-культурних змін».

Продовжити

Таланти Поділля – 2019

Таланти Поділля – 2019

22 травня 2019 р. на обласному освітньому фестивалі «Таланти Поділля – 2019» в приміщенні Вінницького обласного театру імені М. Садовського було вручено грошові нагороди та грамоти Департаменту освіти та науки Вінницької обласної державної адміністрації переможцям ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в поточному навчальному році, студентам шкільного відділення Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Багрій Тетяні (викладач – Омелянчик Т. Г.) та Зінченко Віті (викладач – кандидат філологічних наук Похилюк О. М.).

Продовжити

Сучасна лінгводидактика

Сучасна лінгводидактика

17 травня 2019 р. кафедра української філології Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» провела V Міжколеджну студентську науково-практичну конференцію «Сучасна лінгводидактика в початковій школі: проблеми, пошуки, здобутки» (голова оргкомітету – декан філологічного факультету, кандидат філологічних наук Похилюк  О. М.).

Продовжити

СИМВОЛ ЗАХІДНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

СИМВОЛ ЗАХІДНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Автор з непевною біографією, який написав зовсім не багато, проте зумів сконцентрувати у своїх текстах те, що сьогодні називаємо засадничими цінностями. Він став символом не лише своєї епохи, він став головний поетом континенту.

Продовжити

Чорнобильська аварія 26.04.1986

Чорнобильська аварія 26.04.1986

«На кожній із атомних станцій колишнього Союзу в сейфі лежав план ліквідації аварії. Типовий план. Таємний. Без такого плану не можна було отримати дозволу на пуск станції. За багато років перед аварією його розробили саме на прикладі Чорнобильської станції: що робити і як? Хто за що відповідає? Де перебуває? До найменших подробиць…
І раптом там, на тій самій станції, відбувається катастрофа… Що це - випадок? Містика? Якби я був віруючим… Коли берешся шукати сенс, почуваєшся релігійною людиною. А я інженер. Я людина іншої віри. У мене інші символи… Що тепер мені робити зі своєю вірою? Що тепер…»
Уривок із книги Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва»

Продовжити

ВЕЛИКОДНІ ФАНТАЗІЇ

ВЕЛИКОДНІ ФАНТАЗІЇ

Великдень – одне із найбільш очікуваних свят. Це день родинного тепла, духовності, надії на краще, віри, людської теплоти, сімейного затишку та приємної атмосфери.

Продовжити

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

«Здоров’я – мудрих гонорар»
П’єр Беранже

Головне завдання сучасної школи – це виховання здорового підростаючого покоління, увага молоді до питань охорони здоров’я та залучення учнів до здорового способу життя. З цією метою 24 квітня 2019 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті пройшов День здоров’я.

Продовжити

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13