21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

СИМВОЛ ЗАХІДНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

СИМВОЛ ЗАХІДНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Автор з непевною біографією, який написав зовсім не багато, проте зумів сконцентрувати у своїх текстах те, що сьогодні називаємо засадничими цінностями. Він став символом не лише своєї епохи, він став головний поетом континенту.

Продовжити

Чорнобильська аварія 26.04.1986

Чорнобильська аварія 26.04.1986

«На кожній із атомних станцій колишнього Союзу в сейфі лежав план ліквідації аварії. Типовий план. Таємний. Без такого плану не можна було отримати дозволу на пуск станції. За багато років перед аварією його розробили саме на прикладі Чорнобильської станції: що робити і як? Хто за що відповідає? Де перебуває? До найменших подробиць…
І раптом там, на тій самій станції, відбувається катастрофа… Що це - випадок? Містика? Якби я був віруючим… Коли берешся шукати сенс, почуваєшся релігійною людиною. А я інженер. Я людина іншої віри. У мене інші символи… Що тепер мені робити зі своєю вірою? Що тепер…»
Уривок із книги Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва»

Продовжити

ВЕЛИКОДНІ ФАНТАЗІЇ

ВЕЛИКОДНІ ФАНТАЗІЇ

Великдень – одне із найбільш очікуваних свят. Це день родинного тепла, духовності, надії на краще, віри, людської теплоти, сімейного затишку та приємної атмосфери.

Продовжити

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

«Здоров’я – мудрих гонорар»
П’єр Беранже

Головне завдання сучасної школи – це виховання здорового підростаючого покоління, увага молоді до питань охорони здоров’я та залучення учнів до здорового способу життя. З цією метою 24 квітня 2019 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті пройшов День здоров’я.

Продовжити

Майбутні педагоги вчилися діяти в умовах надзвичайних ситуацій…

4 квітня ц.р. на запрошення директора Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу К.Ф.Войцехівського  для студентів та викладачів, а також для технічного персоналу закладу працював навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ДСНС у Вінницької області.

Продовжити

Тренінг «TEACHING UPDATE: студії сучасного викладача»

Тренінг «TEACHING UPDATE: студії сучасного викладача»

тренінг 3

Сучасний світ більше не винагороджує нас тільки
за те, що ми знаємо,  – він винагороджує нас за те,
що ми можемо робити з тим, що знаємо
Андреас Шлейхер
Найкращий клас у світі: як створити освітню систему 21-го ст.

Продовжити

У СВІТІ КРЕАТИВНОСТІ

У СВІТІ КРЕАТИВНОСТІ

Креативність – це значить копати глибше,
дивитись крізь стіни, будувати замок на піску,
літати в майбутнє.
П. Торренс

Продовжити

Зустріч з голландським волонтером Кором Росом

Зустріч з голландським волонтером Кором Росом

28 березня 2019 р. у Вінницькій центральній міській бібліотеці ім. І. Бевза було організовано зустріч студентів 13-ІМ(б) та 14-ІМ(б) груп філологічного факультету з голландським волонтером Кором Росом, який презентував власну книгу, присвячену дослідженню Голокосту. 

Продовжити

Всесвітній Trashtag Challenge

Всесвітній Trashtag Challenge

В Інтернеті в самому розпалі новий всесвітній Trashtag Challenge. Користувачі соцмереж з усього світу прибирають сміття на будь-якій забрудненій території і викладають фотографії «до» і «після» з хештегом #trashtag.

Продовжити

Правові дебати

Правові дебати

Команда шкільного відділення у складі: Лопухович Вероніка (41-Ш), Кируха Людмила, Кича Наталія (31-Ш), Адамчук Тамара, Бзова Катерина (21-Ш), які представляла коледж у І етапі міських правових дебатів, що проходили у Вінницькому кооперативному коледжі, на тему: «Чи потрібно дозволити донорство органів після смерті людини в Україні», виборола перемогу та пройшла у півфінал.

Продовжити

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!

4 квітня 2019 року на території Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» працював мобільний консультативний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Продовжити

Поетичний марафон

Поетичний марафон

У Вінницькій обласній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва уже традиційно до Всесвітнього дня поезії 21 березня 2019 р. було проведено поетичний марафон «Вільна поезія», активну участь у якому взяли студенти філологічного факультету 11-УМ та 13-УМ(б) груп з викладачем української літератури Григоренко А. М.

Продовжити

«ПОЕТКА ВОГНЕННИХ МЕЖ» - НАТХНЕННИЦЯ СУЧАСНИКІВ

«ПОЕТКА ВОГНЕННИХ МЕЖ» - НАТХНЕННИЦЯ СУЧАСНИКІВ

У Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського 19 березня 2019 року пройшов І етап Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною» на краще виконання творів Олени Теліги.

Продовжити

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13