21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 55-68-99, 55-68-79

Пошук, накопичення та обробка наукової інформації

Пошук, накопичення та обробка наукової інформації

Важко собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.

Продовжити

Особливості педагогічної діяльності

Особливості педагогічної діяльності

Враховуючи особливості педагогічної діяльності, її складність і багатогранність, а головне, максимально суспільно значиму мету - підготовку до життя підростаючого покоління, постає питання про те, яким науково обгрунтованим вимогам повинна відповідати особистість вихователя? Іншими словами, яким має бути сучасний вихователь дітей дошкільного віку? На дошкільному відділенні завідувачем відділення Федчишиною Т.Л. було проведено захід на тему «Психологія педагогічної праці та особистості вихователя» для студентів 31-д, 32-д.

Продовжити

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ПОДОРОЖ РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ПОДОРОЖ РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

Студенти 11-УМ(б) групи в супроводі куратора Т. С. Слободинської та декана філологічного факультету О. М. Похилюк мали змогу 11 травня відвідати Національний музей народної архітектури та побуту України, заснований  6 лютого 1969 року. Цьому передувала низка громадських ініціатив, зокрема публікація відкритого листа про необхідність створення музею народної культури в Києві від  14 серпня  1965 року в газеті «Літературна Україна». Петра Тимофійовича Тронька (1915 – 2011) слушно вважають фундатором музею.

Продовжити

VIІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Тенденції та перспективи формування професійної лексики»

Міжнародний науковий семінар

11 травня в залі засідань Університету ДФС України відбувся VІІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Тенденції та перспективи формування професійної лексики». У програмі заходу, приуроченого до Дня науки, було заявлено понад сто вісімдесят п’ять учасників із різних науково-освітніх осередків. У семінарі взяли участь представники України (Бердянськ, Вінниця, Дубно, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Київ, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Черкаси) та п’яти зарубіжних країн: Республіки Польща (Познань), Чеської Республіки (Прага), Республіки Казахстан (Павлодар), Республіки Білорусь (Брест, Мінськ), Російської Федерації (Ростов-на-Дону).

Продовжити

Молодь шанує ветеранів

Молодь шанує ветеранів

9 травня наша держава відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Педагогічний колектив та учні нашого ліцею взяли участь у святкуванні цієї дати. Напередодні, Грабіком С.В – вихователем ліцею була організована зустріч з Твердохлєбовою Ольгою Іванівною – жінкою-ветераном, жінкою-розвідницею, яка має багато заслуг перед Вітчизною.

Продовжити

Дотик до природи рідного краю

Дотик до природи рідного краю

27.04.2018 р. студенти 21-ФГ групи філологічного факультету разом з куратором Ю. Б. Лебедь та деканом О. М. Похилюк пройшли малою екологічною стежиною на Вінницький обласній станції юних натуралістів.

Продовжити

Конкурс на кращого знавця англійської мови

Конкурс на кращого знавця англійської мови

21.04.18 р. у рамках Дня відкритих дверей викладачами кафедри германської філології та зарубіжної літератури Войцехівською Н. К. та Голуновим Л. А. було організовано й проведено конкурс на кращого знавця англійської мови серед учнів 9-х класів «PUZZLE».

Продовжити

ПОЕТИЧНІ АКВАРЕЛІ

ПОЕТИЧНІ АКВАРЕЛІ

21 квітня 2018 року у рамках Дня відкритих дверей на базі філологічного факультету нашого коледжу пройшов фінальний етап І обласного конкурсу словесної майстерності «ПОЕТИЧНІ АКВАРЕЛІ». У конкурсі успішно взяли участь учні 9-11 класів з м. Вінниці, Вінницького, Барського, Іллінецького, Козятинського, Теплицького, Тиврівського, Томашпільського та Хмільницького районів. Конкурс нараховував 32 учасники в номінаціях «Авторська проза» та «Авторська поезія», а також 7 учасників у номінації «Художнє читання».

Продовжити

ФОРМУВАННЯ КОМАНДИ МРІЇ

ФОРМУВАННЯ КОМАНДИ МРІЇ

20 квітня 2018 р. в 11-ФГ та 12-ФГ групах філологічного факультету психологом коледжу Павлюк Л. П. був проведений психологічний тренінг зі згуртування студентського колективу академічної групи «Команда мрії: формування сприятливого психологічного мікроклімату».

Продовжити

Творчий портрет шкільного вчителя нового покоління

Творчий портрет шкільного вчителя нового покоління

16 квітня 2018 року на філологічному факультеті відбувся захист переддипломної практики у формі конкурсної програми «Творчий портрет шкільного вчителя нового покоління». Студенти випускних груп змагалися за перемогу в конкурсах «Навчи за 5 хвилин», «Методична дуель», конкурсі фізкультхвилинок, «Скринька запитань», конкурсі художників, а також конкурсі на найкращий конспект уроку зарубіжної літератури. Ці конкурси вимагали від студентів вміння віднайти новий виховний прийом, кращий, нетрафаретний варіант проведення уроку, нестандартний, сповнений інноватики й інтерактивності спосіб подачі навчального матеріалу, уміння бути вчителем-другом, показати творчий і креативний потенціал сучасного молодого вчителя іноземних мов.

Продовжити

ІНТЕРАКТИВНЕ СПІЛКУВАННЯ З НОСІЯМИ МОВ

ІНТЕРАКТИВНЕ СПІЛКУВАННЯ З НОСІЯМИ МОВ

20.04.2018 р. студенти другого курсу філологічного факультету зустрілися з волонтерами Корпусу миру в рамках проекту «Розвиток громад». Другокурсники мали можливість поспілкуватись з носіями англійської мови, дізнатися про діяльність Корпусу миру, перевірити свої знання про історію, культуру США.

Продовжити

ПОЄДНУЄМО НАВЧАННЯ З ДОЗВІЛЛЯМ

ПОЄДНУЄМО НАВЧАННЯ З ДОЗВІЛЛЯМ

19 квітня 2018 р. студенти 21-ФГ, 22-ФГ та 32-ІМ(б) груп філологічного факультету під керівництвом викладача англійської та німецької мов Голунова Л. А. ознайомилися із німецькою навчально-методичною літературою та відеоматеріалами, що надаються Вінницькій центральній міській бібліотеці № 12 Інститутом Гете в рамках сумісного проекту, орієнтованого на краще розуміння соціально-економічних процесів у контексті формування загальнолюдських культурних цінностей.

Продовжити

Пліч-о-пліч з Президентом

Пліч-о-пліч з Президентом

5.04.18 р. студенти 11-ФГ (куратор – Голованюк В. А.) та 12-ФГ (куратор – Михальчук О. М.) груп філологічного факультету мали нагоду особисто зустрітися з Президентом України Петром Олексійовичем Порошенком під час його робочого візиту у м. Вінниця (зокрема, очільник держави був присутнім на урочистому відкритті реконструйованого відділення Вінницької обласної дитячої лікарні).

Продовжити

Контакти

Зв'язатись з нами

8(0432)55-68-99
8(0432)55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13