21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

ХТО ТАКІ ГЕРОЇ? ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ЇХ ПАМ'ЯТАТИ?

ХТО ТАКІ ГЕРОЇ? ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ЇХ ПАМ'ЯТАТИ?

Відповіді на ці непрості питання 12 жовтня 2018 р. напередодні Дня українського козацтва в межах лекції “Героїчна традиція українців крізь епохи і сучасність” шукали студенти 11-ІМ та 11-УМ груп філологічного факультету разом із депутатом Вінницької обласної ради, учасником міжфракційного депутатського об'єднання “Антикорупційний рух”, головою міжфракційного депутатського об'єднання “Національна пам'ять”, членом постійної комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту та туризму, духовної та історичної спадщини В. В. Барцьосем.

Продовжити

Туристична подорож до Умані

Туристична подорож до Умані

12 жовтня студенти 13-УМ(б) та 21-УМ(б) груп філологічного факультету разом з викладачами Похилюк О. М., Скрипник Н. І., Яковенко Т. В. здійснили туристичну мандрівку до Національного дендрологічного парку «Софіївка», що у м. Умань Черкаської області. У супроводі багатознаючого екскурсовода і студенти, і викладачі пригадали цікаві сторінки історії всесвітньо відомої пам’ятки краєвидного мистецтва кінця XVIII – першої половини ХІХ ст.

Продовжити

Творча зустріч студентських літоб’єднань

Осіння Умань на мить перетворилася у столицю поезії! Справжнім святом молодого поетичного слова стала зустріч літстудійців "Словоцвіту" Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (керівник – відома українська поетеса Тетяна Яковенко) з членами літературної студії імені Миколи Бажана Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник – відома українська письменниця Марина Павленко), яка відбулася 12 жовтня з ініціативи декана філологічного факультету Олени Похилюк.

Продовжити

ПОЕТИЧНА ГОДИНА

ПОЕТИЧНА ГОДИНА

9 жовтня 2018 р. студенти 12-ІМ групи філологічного факультету на чолі з куратором Яворською Ю. Д. відвідали творчу зустріч з українським поетом, художником, лауреатом Шевченківської премії за 2006 р. Анатолієм Кичинським; стали учасниками презентації його поетичної збірки «Жива і скошена тече в мені трава», насолоджувалися новими віршами сучасного поета.

Продовжити

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади декана факультету

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади декана факультету

Відповідно до наказу від 27.08.2018 №185-К  по Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжу 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

на заміщення вакантної посади декана факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу (місце знаходження: вул. Нагірна, 13, м. Вінниця)

Продовжити

Цікаві сторінки історії Вінниці

Цікаві сторінки історії Вінниці

25 вересня в приміщенні Центральної міської бібліотеки імені І. Бевза відбулася зустріч з професором ВДПУ ім. М. Коцюбинського Тетяною Робертівною Кароєвою.

Продовжити

Путівка вихідного дня

Путівка вихідного дня

22 вересня 2018 року студенти 21–Е, 21–Р та 41–Р груп разом з кураторами Лебідь Т. П. та Корніюк С. О. відвідали Національний парк Межигір’я, резиденцію колишнього президента в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Продовжити

День міста. Свято урожаю.

День міста. Свято урожаю.

08.09.18 р. на майдані біля Літнього театру Центрального міського парку вітали усі райони області Вінницю-іменинницю справжнім Святом урожаю. Вони привезли левади пасічників з цілющою продукцією, обрядові хліби, обжинкові композиції, витвори автентичного ужиткового декоративно-прикладного мистецтва. Також розгорнули містечко народних майстрів. Віншування щедро пересипали народними піснями і танцями.

Продовжити

Фінальна виставка "Кращий художник 2018"

Фінальна виставка "Кращий художник 2018"

17 вересня студенти 41-Е і 31-Е груп гуманітарно-фінансового відділення під керівництвом викладача фінансово-економічних дисциплін Лимар О.Ф. відвідали фінальну виставку ІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/ The best artist 2018», яка відбулась у приміщенні регіонального центру сучасного мистецтва «Арт-Шик».

Продовжити

Ліцейна толока

Ліцейна толока

Традиційно, восени, кожного року учні Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату долучаються до благоустрою навчального закладу. І цей рік не став винятком. 7 вересня всі діти разом з вихователями взяли участь у впорядкуванні території, закріпленої за ліцеєм.

Продовжити

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора

Відповідно до наказу від 18.06.2018 №138-К  по Вінницькому обласному комунальному  гуманітарно-педагогічному коледжу 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

на заміщення вакантної посади директора Обласного спортивно-гуманітарного ліцею Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу (місце знаходження: вул. Нагірна, 13, м. Вінниця)

Продовжити

Сучасна лінгводидактика в початковій школі: проблеми, пошуки, здобутки

 проблеми, пошуки, здобутки

24 травня 2018 р. кафедрою української філології було проведено вже традиційну IV Міжколеджну студентську науково-практичну конференцію «Сучасна лінгводидактика в початковій школі: проблеми, пошуки, здобутки». Географія та кількість учасників конференції щороку розширюється: цьогоріч до оргкомітету на чолі з кандидатом філологічних наук Похилюк О. М. надійшло 46 заявок від студентів 8 педагогічних коледжів України.

Продовжити

Під знаком Кирила і Мефодія

Під знаком Кирила і Мефодія

24 травня студенти 12-ФГ групи філологічного факультету під керівництвом викладача зарубіжної літератури Кліменченко Н. В. стали активними учасниками ХІІІ літературних читань «Під знаком Кирила і Мефодія», приурочених до Дня слов’янської писемності й культури у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва.

Продовжити

НАША ГОРДІСТЬ

НАША ГОРДІСТЬ

Студенти нашого коледжу впевнено крокують до нових перемог, розширюючи власні творчі горизонти.

Продовжити

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13