21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Про прийом заяв від вступників на базі 9 класів

Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» з 30 червня по 13 липня здійснює прийом заяв від вступників на базі 9 класів за спеціальностями «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Фізичне виховання», «Музичне мистецтво», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Українська мова і література», «Мова і література (англійська)», а також до 8-9 класів Обласного наукового ліцею.

Бюджетна та контрактна форми навчання.

Добір на другий курс на базі 11 класів за результатами ЗНО.

Вул. Нагірна, 13 тел. 55-68-79

Наказ МОН України від 19.12.2019 № 1015-л.

Мотиваційний лист

Одна з новацій вступної кампанії-2020 – написання мотиваційного листа.

Відтепер вступникам доведеться не лише складати ЗНО, але й доводити закладам освіти, що вони достатньо вмотивовані, щоб навчатися.

Вага бала за мотиваційний лист становитиме від 0 до 1%  конкурсного. Перед початком основної сесії ЗНО публікуватимуть результати оцінювання мотиваційних листів.

Це шанс покращити конкурсний бал.

«Сучасна дошкільна освіта: шлях від традицій до інновацій»

11 березня 2020 року в КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся науковий захід (методологічний семінар) «Концепт для розвитку викладача. Сучасна дошкільна освіта: шлях від традицій до інновацій», організований викладачами факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва, а саме кафедри теорії, фахових методик та технологій дошкільної освіти й циклової комісії  викладачів психолого-педагогічних дисциплін.

Продовжити

Майстер-клас до 8 Березня

Наближається головне свято весни – 8 Березня. В цей день хочеться порадувати найпрекраснішу половину людства чимось незвичним та цікавим.

Листівка з 8 Березня власноруч – це чудова ідея для привітання матері, бабусі, сестрички, подруги, знайомої та будь-якої жінки у вашому житті. Нехай вона і буде проста, але головне, що створена своїми руками.

Продовжити

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ