21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

«Сучасна дошкільна освіта: шлях від традицій до інновацій»

11 березня 2020 року в КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся науковий захід (методологічний семінар) «Концепт для розвитку викладача. Сучасна дошкільна освіта: шлях від традицій до інновацій», організований викладачами факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва, а саме кафедри теорії, фахових методик та технологій дошкільної освіти й циклової комісії  викладачів психолого-педагогічних дисциплін.

Продовжити

Майстер-клас до 8 Березня

Наближається головне свято весни – 8 Березня. В цей день хочеться порадувати найпрекраснішу половину людства чимось незвичним та цікавим.

Листівка з 8 Березня власноруч – це чудова ідея для привітання матері, бабусі, сестрички, подруги, знайомої та будь-якої жінки у вашому житті. Нехай вона і буде проста, але головне, що створена своїми руками.

Продовжити

Освітньо-професійний практикум з бібліотечної діяльності «До скарбниці книг»

03 березня 2020 року студенти 21–Р групи спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» разом з Лебідь Т. П. відвідали філію Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К. А. Тімірязєва.

Продовжити

МІСТ БАГАТО, А ФАЙНЕ — ОДНЕ!

29 лютого 2020 року студенти 41–Р групи відділення фінансово-економічної та інформаційної діяльності разом з Лебідь Т. П. та Терепою А. В. взяли участь у регіональній олімпіаді з фахових дисциплін серед студентів коледжів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст» за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» на базі Тернопільського національного економічного університету.

Продовжити

Калейдоскоп тижня філології в ліцеї

 

 Ні для кого не секрет, що запорукою відмінного навчання є глибока зацікавленість учнів у вивченні того чи іншого предмета. Кожен з учителів використовує низку засобів для досягнення цієї мети саме в напрямку позакласної роботи. Один  із найкращих засобів – це проведення предметних тижнів, які дають можливість учням проявити свої творчі здібності, показати знання програмового матеріалу, розширити та закріпити вже здобуті вміння та навички.

З 17 по 24 лютого в Обласному науковому ліцеї-інтернаті пройшов тиждень української та зарубіжної філології, у  рамках якого було проведено чимало цікавих заходів.

Продовжити

Екскурсія ліцеїстів до музею транспорту

Екскурсії – це чудова можливість відвідати цікаве місце, дізнатись дещо нове, поспілкуватись з друзями та просто відволіктись від усього…

Учні Обласного наукового ліцею-інтернату 13 лютого 2020 року відвідали єдиний в Україні музей колекційних моделей транспорту, який розташований в нашому місті.

Продовжити

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та прожмвання

ОПЛАТИТИ