21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Ліцей

Загальні відомості

logo lІсторія створення ліцею

На виконання Указу Президента України «Про підтримку здібної та обдарованої молоді» у 2000 році при Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського був створений обласний гуманітарний ліцей-інтернат з напрямами підготовки «Фізична культура» та «Фізико-математичні дисципліни» з ліцензованим обсягом 100 осіб, який фінансується за кошти обласного бюджету.

Проте, у 2004-2005 навчальному році ректорат університету ініціював закриття ліцею-інтернату.

З метою збереження даного закладу рішенням сесії Вінницької обласної Ради від 25.03.2005 р. № 789 обласний ліцей-інтернат було реорганізовано і передано Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжу на правах структурного підрозділу без права юридичної особи.

У 2010 році «обласний гуманітарний ліцей-інтернат» на підставі рішення 31 сесії Вінницької обласної Ради 5 скликання від 30.06.2010 р. № 1028 було реорганізовано у «спортивно-гуманітарний ліцей-інтернат» з напрямами підготовки «спортивний» та «гуманітарний». Було знижено і віковий ценз ліцеїстів до 13-14 років (8-9 класи) з метою більш якісної їх підготовки, адаптації для вступу на відповідні напрями підготовки та спеціальності саме до коледжу на пільгових умовах.
Нині кожен другий випускник ліцею продовжує навчання у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі, решта - в інших ВНЗ І-ІІ р.а. м. Вінниці на бюджетній основі.

Окрім навчання і виховання підлітків ліцей-інтернат виконує важливу соціальну функцію щодо підтримки дітей з малозабезпечених та неповних родин шляхом надання їм місця проживання в гуртожитку та забезпечення 4-х разовим безоплатним харчуванням, а також різноманітною позакласною та позашкільною діяльністю (факультативи, гуртки, туристичні походи, екскурсії, тощо).

pdf128 Положення про обласний науковий ліцей-інтернат Комунального закладу вищої освіти "Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу"

pdf128 Розклад занять

Інформаційні збірники

Спортивні досягнення

Спорт, звичайно, не що інше як своєрідний різновид творчості. І, звичайно, що абихто, навіть за найсприятливіших обставин, не зможе стати видатним спортсменом, якщо матінка-природа не подбала чарівним чином про відповідні творчі здібності. Але прагнути до цього може кожен. У нашому навчальному закладі переважна більшість учнів займається тим чи іншим видом спорту. Це  греко-римська боротьба, веслування на байдарках і каное, волейбол, баскетбол, самбо, футбол та ін.. І не секрет, що досягти великих перемог під силу сильним, мужнім, відважним та наполегливим. Серед них неодноразові призери міських, районних та обласних Всеукраїнських змагань.

За останні 3 роки ліцей разом з тренерським складом виховали 8 майстрів спорту, 23 кандидата у майстри спорту, призерів та переможців Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Наразі серед них:
1) Даіаурі Важа - срібний призер Чемпіонату Європи серед юнаків з боротьби сумо  (2014 р.).
2) Соболевський Костянтин – КМС, чемпіон України з греко-римської боротьби, (2013 р.).
3) Вознюк Юлія –  майстер спорту, срібний призер чемпіонату України з веслування (2015 р.).
4) Мельник Вадим – майстер спорту, чемпіон України серед юнаків з боротьби дзю-до, срібний призер чемпіонату Європу серед юніорів (2015 р.),
5) Вербецька Акіліна, учениця 9 кл. – чемпіонка України з боротьби самбо (2014 р.).
6). Заморський Артем, учень 10-А кл.  – чемпіон України з греко-римської боротьби (2014, 2015 р.р.).
7) Івасик Євген, учень 9 кл. – триразовий чемпіон України з греблі на байдарках та каное, чемпіон Вінницької області. (2014, 2015 р.р.).
8)  Довгий Назар, учень 9 кл. – срібний призер Чемпіонату України з греко-римської боротьби (2015 р.).
9) Непомнящий Віталій, бронзовий призер чемпіонату Європи зі спортивної акробатики (2014 р.), срібний призер чемпіонату світу (2015 р.), виборов 4 місце на чемпіонату світу 2016р. у Китаї.
10) Стецюк Богдан –МС, золотий призер з веслування на байдарках і каное (2012 р.)
11) Ебукева Артур –КМС, срібний призер зі спортивного слалому (2013 р.)
Футбольна команда ліцею виступає у вищій лізі.
12) Лебедєв Владистав – учень 10 класу, фіналіст Чемпіонату України з футболу, гравець команди «Блохіна-Бєланова», кращий гравець Міжнародного турніру з футболу в Росії.
Члени збірної команди області з футболу (Задорожний Ілля, Іллюк Микола, Лебідь Микола, Лєбедєв Владислав, Гончар Владислав, Давискиба Андрій) – призери Міжнародного турніру «Шкіряний м'яч» у Санкт-Петербурзі та Мінську та багато інших талановитих молодих спортсменів.
Асоціація Аграрного бізнесу України виступила спонсорами ліцею-інтернату і передала навчальному закладу сертифікат на 40000 грн.

Заморський Артем, учень 10-А кл.
Заморський Артем, учень 10-А кл.
Івасик Євген, учень 9 кл.
Івасик Євген, учень 9 кл.
Асоціація Аграрного бізнесу України виступила спонсорами ліцею-інтернату
Асоціація Аграрного бізнесу України виступила спонсорами ліцею-інтернату

Виховна робота

pdf128 Виховна робота

pdf128 Благодійний ярмарок

v
v
v
v

Позакласна робота

pdf128 Учнівське самоврядування

pdf128 Позакласна робота

poz
poz
poz
poz
poz
poz
poz
poz
ro
ro
ro
ro

Профорієнтаційна робота

Предметні тижні

Педагогічний колектив ліцею

Педагогічний колектив ліцею складається з 18 висококваліфікованих викладачів і вихователів, для яких якісне навчання дітей – запорука власної самореалізації.

Свідченням професіоналізму вчителів спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату, підтвердженням їх значного творчого потенціалу є якісний склад педагогічного колективу навчального закладу. Адже в ліцеї працюють 11 (з 18) вчителів вищої категорії, серед яких 1 кандидат наук, 3 вчителя-методиста, 2 старших вчителя, а також 7 магістрів.

Учителі ліцею-інтернату постійно намагаються вдосконалити свою професійно-педагогічну діяльність, упроваджуючи компетентісний  підхід до формування змісту та організації навчального процесу; переорієнтовуючи процес навчання на розвиток особистості учня, навчання його самостійно оволодівати новими знаннями; виявляючи творчий підхід до вибору методів та форм організації навчально-виховного процесу; намагаючись створити оптимально позитивне психо-емоційне середовище для реалізації навчально-виховних завдань.

Очолює ліцей – кваліфікований педагог, досвідчений управлінець, кандидат педагогічних наук Крижановський Андрій Іванович.

Педагогічний колектив спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату у своїх професійних прагненнях, творчому пошуку прагне допомогти учням знайти себе в житті, пробудити і розвинути потенційні здібності кожного, підштовхнути до самостійного вдосконалення.


kryzhanivskiy

Крижановський Андрій Іванович

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Науковий ступень: кандидат педагогічних наук.

Освіта: вища; Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматика та інформаційно-вимірювальна техніка» , 1993 р.; аспірантура Інституту кібернетики ім.. В.М. Глушкова Національної академії наук України, 2010 р.; магістр педагогічної освіти за спеціальністю «Управління навчальним закладом» (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, 2016 р.)

Сфера професійних інтересів: дистанційна освіта, робототехніка, інформаційні технології, інноваційні технології в освіті.

Відзнаки і нагороди: нагороджений грамотами Вінницької облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, федерації профспілок, Міністерства освіти і науки України.


no

БІЛОУС ЛАРИСА ПЕТРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Стаж роботи: 28 років.

Освіта: філологічний факультет (за спеціальністю «українська мова та література») КДУ ім. Т.Г. Шевченка (1986 р.)

Досвід професійної діяльності. Працювала вчителем української мови та літератури в Обласному ліцеї-інтернаті ВДПУ ім.. М. Коцюбинського, а з 2000 р. заступником директора Обласного ліцею-інтернату ВДПУ. З 2005р. – завідувач навчального відділу та вчитель української мови та літератури Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату ВГПК.

Зарекомендувала себе висококваліфікованим фахівцем, активним, творчим працівником.

Сфера професійних інтересів. Здійснення досліджень у сфері методики викладання української мови та літератури в Спортивно-гуманітарному ліцеї-інтернаті; орієнтація на вивчення та популяризацію кращих зразків української літератури. Працює над оновленням і удосконаленням методичного забезпечення предметів, які викладає. Має багато методичних розробок, які є цінним навчально-практичним матеріалом на заняттях української мови та літератури, а саме:
2008 р «Проблема особистісної освіти в сучасній педагогіці. Літературно-мистецька освіта як компонент цілісного духовного розвитку особистості»
2009 р. «Міжпредметні зв ’язки на уроках української мови»
2010 р. «Формування культури спілкування - одна із важливих проблем навчання рідної мови»
2011 р. «Методика підготовки та проведення олімпіад з української мови та літератури (Збірник дидактичних матеріалів)»
2012 р. «Інтерактивні технології навчання та їх сутність. Використаний інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури»

Відзнаки й нагороди. Почесна грамота Міністерства освіти і науки (2008 р.). Грамоти Ради директорів ВНЗ I-II рівнів акредитації Вінницької області (2006 р, 2001р.). Грамоти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (2009 р., 2012 р.). Подяки адміністрації і профспілкового комітету Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (2013 р., 2014 р.).


gon

ГОНЧАРУК ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.

Стаж роботи: 12 роки.

Освіта: закінчила у 2002 році Училище Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Початкове навчання» і здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, організатора позакласної роботи в школі; у 2006 році – Вінницький державний педагогічний університет ім..М.Коцюбинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури; у 2013 році – Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти. Педагогіка вищої школи» й здобула кваліфікацію викладач університетів та вищих навчальних закладів.

Досвід професійної діяльності. Працювала вчителем української мови та літератури у Загальноосвітній школі № 19 (2006-2009). ДНЗ №31 вихователь (2009-2012). З 2012 вчитель української мови та літератури, вихователь Вінницького обласного спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу.

Сфера професійних інтересів. Розробила авторську програму з декоративно-ужиткового мистецтва «Квілінг». Має багато методичних розробок, які є цінним навчально-практичним матеріалом на заняттях української літератури «Шлях до Тараса», «До тебе я Тарасе йду», «Естетичне виховання студентської та учнівської молоді в умовах навчальної та позанавчальної роботи»

Життєве кредо: «Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи як ти робиш»

Професійне кредо: «Навчити та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра.»


gorbГОРБАТА ЛЮДМИЛА ФЕДОРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.

Стаж роботи: 15 років

Освіта: Вища. Південноукраїнський педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського у 1997 р., викладач фізичного виховання у школі.

Досвід професійної діяльності. Вихователь обласного спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу.

Сфера професійних інтересів. За час роботи на посаді вихователя розробила та упорядкувала ряд методичних посібників: «Збірник позаурочних заходів спортивного напрямку в спортивному ліцеї-інтернаті»; «Виховна робота в ліцеї-інтернаті».

Результати науково-дослідної роботи викладача відображено у статті «Фізично-здоровій молоді – до спортивного ліцею» (газета «Новини Вінниччини».

Професійне кредо: Запалити бажання вчити й творити, радість пізнань у навчанні відкрити.

 

 


gulГУЛЯС НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.

Стаж роботи: 15 років.

Освіта: вчитель трудового навчання та технічної творчості (за спеціальністю «трудове навчання») Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Островського (1996р.).

Досвід професійної діяльності. Вихователь структурного підрозділу коледжу «Обласний спортивно-гуманітарний ліцей-інтернат».

Сфера професійних інтересів. Розробила та впорядкувала такі методичні посібники: «Художньо-естетичні свята, розваги, виховні години» свята осіннього, зимового та весняного циклу (2008р.), «Здоров’я та здоровий спосіб життя» (2009р.), «Робота з батьками. З чого почати?» (2010р.), «Українські традиції. Календарні свята» (2011р.), «Виховна робота в старшій школі» (2012р.), збірку мультимедійних презентацій до виховних годин (2012р.).

Провела ряд відкритих виховних годин: «Святкують всіляко» (2011 р.), «Це шкодить здоров’ю» (2012 р.), «Вінниця – перлина Поділля» (2012 р.), «Пам'ять та її значення у професійній діяльності» (2013 р.), а також проведено загальноліцейне свято «Осінній бал» (2012 р.), та загальноколеджний «Тиждень прав людини» (2012 р.).
Виступала на педагогічній раді коледжу з доповіддю «Учнівське самоврядування в Гуманітарному ліцеї-інтернаті ВГПК» та на педраді ліцею-інтернату за темою «Особливості виховної діяльності педагога з підлітком із проблемної сім'ї».

Вивчала проблему профорієнтаційної роботи в школі. Результати даного дослідження знайшли своє відображення у статті «Про освіту, освіченість і життєвий вибір (профорієнтаційна робота в школі)» у Віснику науково-методичних досліджень ВГПК та оформленні у педагогічному досвіді.

Є ініціатором проведення учнівського балу, ярмарку «Дари Подільського краю», циклу виховних годин ліцею «Культура спілкування» а також створення постійно діючого стенду «Пізнаємо світ разом».

Відзнаки й нагороди. Грамота Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Подяка адміністрації і профспілкового комітету Вінницького гуманітарно- педагогічного коледжу.

Життєве кредо: «Якщо людина кожного дня, не зважаючи ні на що, буде виконувати свою роботу – життя наше зміниться на краще. А сухе дерево, якщо його щодня поливати, обов’язково зацвіте…»

Професійне кредо: Ліцей – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.


kater

КАТЕРИНЮК ГАЛИНА ДМИТРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої категорії.

Стаж роботи: 9 років і 7 місяців

Освіта: Вища. ВДПУ ім. М. Коцюбинського. 2006 р. – спеціальність «Математика та основи економіки», кваліфікація «Вчитель математики та основ економіки». 2007 р. (магістр) – спеціальність «Математика», кваліфікація «Викладач математики, вчитель економіки»

Досвід професійної діяльності. Працювала вчителем математики, інформатики, фізики та астрономії в гуманітарному ліцеї-інтернаті ВГПК (2006-2012 рр.), 2009-2010 рр. вчителем математики ліцею, а також викладачем інформатики, НІТ та ТЗН у ВГПК. З 2015 р. працює вчителем математики в Спортивно-гуманітарному ліцеї-інтернаті Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу.

Сфера професійних інтересів.
Використання таких методів, засобів та організаційних форми навчання, які активізують пізнавальну діяльність учнів, розвивають їх мислення, здібності, привчають працювати самостійно і творчо. Активно впроваджується вчителем проведення нетрадиційних уроків та використовуються інтерактивні методи.

Завдяки зусиллям вчителя із впровадження нових технологій навчання учні та вчителі ліцею-інтернату мають сучасні методичні розробки та презентації. Серед них:
«Об’єми геометричних тіл» (2007 р.);
«Комп’ютер на уроках математики.» (2008 р.)
«Нестандартні уроки. Методика їх викладання.» (2009)
«Дидактичні ігри під час вивчення курсу геометрії основної школи» (2010 р.);
«Тиждень математики» (2012 р.)
«200 мультимедійних презентації з математики» (2015 р.)

Друкувала статті у збірниках наукових праць Вінницького державного педагогічного університету імені М.Коцюбинського «Актуальні проблеми виробничих та інформаційних технологій, економіки і фундаментальних наук» випуск 3 (2006 у.) та випуск 4 (2007 р.). Галина Дмитрівна – учасник роботи кількох конференцій ІПТЕФН ВДПУ імені М. Коцюбинського («Психолого-педагогічні особливості розвитку математичного мислення учнів» (2008 р.)     та «Формування і розвиток творчої особистості учня в процесі навчання математики» (2010 р.)).

Відзнаки й нагороди. Грамота Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (2010 р.).

Життєве кредо: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе».

Професійне кредо: «Учитись важко, а учить ще важче. Але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти».


koz

КОЗЛОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.

Стаж роботи: 25 років

Освіта: Вища. ВДПУ ім. М. Коцюбинського 1992 рік. Історичний факультет. Спеціальність: «Вчитель історії та суспільствознавства»

Досвід професійної діяльності. Після закінчення ВДПУ працювала вчителем історії в ЗОШ №32. З 2000 р. вчитель історії та правознавства в Спортивно-гуманітарному ліцеї-інтернаті при Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі.

Сфера професійних інтересів.
Вчитель активно сприяє формуванню конкретних історичних знань, здійснює розвиток особистісного історичного мислення учнів, осмислення ролі людини в історії, відповідальності особистості за власні дії. Особливо важливо, що вчитель намагається розвивати мислення учнів, вироблення власного погляду на історичні факти, критично ставитися до історичної інформації. В процесі навчально-педагогічної діяльності вчителька поєднує на уроках колективну та індивідуальну роботу; активно реалізує принцип  диференційованого навчання, традиційно забезпечує високий рівень креативності в пізнавальній діяльності учнів . Вчитель займається самоосвітою, систематично проходить курси підвищення кваліфікації. Педагог у своїй роботі використовує фахову періодику (видавництва «Шкільний світ», «Основа»). Значну увагу приділяє організації позакласної роботи (предметні тижні, тематичні заходи). Підготувала реферат «Урок історії як невід’ємна складова сучасного навчального процесу», навчально-методичні розробки: Гайдамацький рух на Поділлі; Поділля в добу Української Держави Павла Скоропадського; Освіта на Поділлі в 50-80-ті роки ХХ століття; Православна церква на Поділлі у Х VIII- ХI Х століттях; Людомор на Поділлі 1932-1933рр, а також робота з індивідуальними навчально-дослідницькими завданнями з курсу історії України на тему «Мій край». Підготувала до друку в Вісник науково-методичних досліджень Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу у 2013р. розробку уроку «Голодомор 1932-1933рр.» Брала участь у конференції з обміну досвіду роботи в Винницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Відзнаки й нагороди. Нагороджена Почесною грамотою Управління освіти і науки Вінницької ОДА в 2008 році, грамотою Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу в 2011 році.

Життєве кредо: «Потрібно ставитись до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе»

Педагогічне кредо: «Кожна дитина – особистість. Створити умови для її розвитку та самореалізації».


kush

КУШКО ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст.

Стаж роботи: 3 роки і 8 місяців.

Освіта: історичний факультет, Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, закінчив магістратуру за спеціальністю «Історія. Правознавство» (2012 р), за кваліфікацією «Викладач історії. Вчитель правознавства».

Досвід професійної діяльності. Працював викладачем історії України у Гніванському професійно-технічному ліцеї ім. Двічі Героя Радянського Союзу Р. Я. Малиновського (2012-2014).  З вересня 2014 року – вихователем Спортивно-гуманітарному ліцеї інтернаті при Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі.

Сфера професійних інтересів. Здійснюю дослідження у сфері національно-патріотичного виховання; орієнтація на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізації навчально-виховного процесу. Було опубліковано статтю (Національно-патріотичне виховання у спортивно-гуманітарному ліцеї інтернаті // Вісник науково-методичних досліджень. – Випуск 4, - Вінниця 2015.). Займаюся дослідженням історії України, де було опубліковано ряд статей у фахових українських виданнях: (Батозька битва в досліджені М. С. Грушевського «Історія України-Руси», Бар, 2014 р.), (Батозький реванш Б. Хмельницького, Запоріжжя 2015 р.), (Вплив Першої світової війни на східне Поділля  через призму евакуаційних процесів, Вінниця 2014 р.), (Легенда оборони Севастополя – матрос із Вінниччини Петро Кішка, Севастополь, 2013 р.)

Життєве кредо: Хочеш зробити добру справу – не стримуйся.

Професійне кредо: Донести до серця кожної дитини знання, досвід і практичні вміння


matМАТВІЄНКО НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої категорії.

Стаж роботи: 8 років.

Освіта: філологічний факультет (за спеціальністю «українська мова та література, англійська мова») Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Коцюбинського (2007 р.); магістратура Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» (2011 р.).

Досвід професійної діяльності. Працювала вчителем англійської мови  Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату при Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі (2007-2009 рр.). З 2010 року викладаю українську мову і літературу та зарубіжну літературу.

Сфера професійних інтересів. Впровадження форм та методів організації навчально-виховного процесу, що забезпечує максимальну самостійність навчання учнів. Використовуючи прийом інсценізації, розвиває в учнів  акторську майстерність, ораторське мистецтво, вміння творчо працювати у колективі. Підготувала інсценізацію твору М. В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Розробила такі науково-методичні посібники: « Збірник інсценізацій для театрального гуртка», збірка виховних заходів для проведення тижня української мови «Рідна мово моя, поетична і ніжна», « Синтаксис простого та складного речення».

Життєве кредо: Бути активною, жити в гармонії з прекрасним, збагачуватись позитивом від оточуючого світу.

Професійне кредо: Працювати, отримуючи моральне задоволення та відчуваючи духовне зростання.


marМарценюк Віктор Миколайович

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач юридичних дисциплін.

Віктор Миколайович має фахову вищу юридичну освіту, кадровий офіцер: у 1994 році закінчив Українську академію внутрішніх справ, практичний досвід роботи в правоохоронних органах України на керівних посадах складає 21 рік.

На науково-педагогічній ниві Віктор Миколайович працює понад 33 роки, зокрема в економіко-правових університетах та коледжах, має другу вищу економічну освіту, фахівець з кримінального, цивільного та сімейного права. Автор численних публікацій у фахових виданнях з права та методики викладання правових дисциплін, зокрема був учасником Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально-економічні аспекти реструктуризації регіональної економіки», Всеукраїнської науково-методичної конференції «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи» та інш. Марценюк В.М. автор курсу лекцій з з дисциплін «Судові та правоохоронні органи України», «Адміністративне право», «Кримінальне право».

Віктор Миколайович неодноразово нагороджений почесними грамотами та подяками Вінницької міської ради, департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, медаллю «За заслуги І-го ступеня».

Педагогічне кредо: «Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим…Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним»

Життєве кредо: «Не витрачай свій час в марній боротьбі за досконалість, просто прагни робити все якнайкраще»


pavl

ПАВЛЕНКО ІННА ВІКТОРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії.

Стаж роботи: 10 роки.

Освіта: факультет іноземних мов (за спеціальністю «англійська мова та зарубіжна література») Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська мова та зарубіжна література» (2006 р.)

Досвід професійної діяльності. Працює вчителем англійської мови Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу з 2006 р.

Забезпечує викладання англійської мови, є куратором групи.

Сфера професійних інтересів. Під час проведення уроків вчитель англійської мови  добирає цікаві форми й методи роботи з учнями, враховує індивідуальні особливості дітей, велику увагу приділяє розвитку логічного мислення та творчих здібностей ліцеїстів, активно застосовує інноваційні методи навчання з метою підвищення інтересу своїх вихованців до навчання.

Має ряд методичних розробок, які є цінним навчально-практичним матеріалом на заняттях англійської мови («Прийменники на уроках англійської мови» 2010р., «Ігри на уроках англійської мови» 2014р., «Артиклі» 2011р. та «Вивчення службових частин мови на уроках англійської мови. Прийменники» 2015).

Життєве кредо: Бути активною, працювати над своїм розвитком, жити в гармонії із оточуючим світом.

Професійне кредо: Найважча робота – робота над собою.


rom

РОМАНУХА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії.

Стаж роботи: 10 років.

Освіта: філологічний факультет (за спеціальністю ««Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література, зарубіжна література»») Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (2006 р.).

Досвід професійної діяльності. Працює за отриманим фахом (вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури) та на посаді вихователя гуртожитку в Спортивно-гуманітарному ліцеї-інтернаті Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу.

Сфера професійних інтересів. Навчально-виховна робота вчителя та вихователя знаходить своє відображення у методичних розробках, які є цінним матеріалом на заняттях і виховних годинах, а саме: «На допомогу вчителю-словеснику. Формування читацької компетентності на уроках української літератури у 8 класі» (2011 р.), «Тиждень української мови та літератури в Спортивно-гуманітарному ліцеї-інтернаті» (2012 р.), «На допомогу вихователю та класному керівнику. Збірка мультимедійних презентацій до виховних годин» (2013 р.), «Виховний вернісаж. Збірник сценаріїв масових заходів» (2014 р.), «На допомогу вихователю та класному керівнику. Відеолекторії до виховних годин» (2015р.), «Крок до майстерності. Виховна робота в гуртожитку» (2015 р.).

Відзнаки й нагороди. Грамота Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу (2012 р.).

Життєве кредо: Людське в людині – то найбільша цінність, і дар цей треба берегти.

Професійне кредо: Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом. (Л. Костенко)


tka

Ткачук Галина Геннадіївна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії.

Стаж роботи: 14 років

Освіта: вища, закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія і біологія» вчитель географії і біології (2004 р.).

Досвід професійної діяльності: Працює вчителем біології, географії та хімії в Спортивно-гуманітарному ліцеї-інтернаті Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу з 2005 року.

Сфера професійних інтересів. у своїй роботі використовує методи компетентно орієнтованого підходу до організації навчального процесу, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів, впроваджує передовий педагогічний досвід, формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці, уміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал, вміє аргументувати свою позицію та володіє ораторським мистецтвом.

У березні 2012 року прийняла участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2012», де була нагороджена дипломом за активну роботу з модернізації системи освіти за зайняте ІІІ місце.

У своєму надбанні має такі методрозробки: «Спадковість організмів. Цикл уроків. 11 клас» (2013р.), «Створення і використання комп’ютерних презентацій. Мультимедійне забезпечення уроків географії. 10 клас» (2012р.), «Технологія створення тестів» (2011р.), «Організм людини як біологічна система. Методична розробка уроків з біології. 9 клас» (2010р.), «Країни Азії. Методична розробка уроків з географії. 10 клас» (2009р.).
Бере активну участь у проведенні декад природничого циклу, приймає участь у конференціях − «Технологія складання тестових завдань» (ВОІПОПП, 14.06.12), систематично виступає з доповідями на педрадах ліцею, друкує статті – «Сучасні інноваційні педагогічні технології на уроках хімії» (Вісник науково-методичних досліджень ВГПК, листопад 2012р.).

Відзнаки і винагороди: Грамота Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (2005 р.)

Життєве кредо: «У будь-якій справі досконалість досягається не тоді, коли більше нічого додати, а тоді коли більше нічого відняти». 

Професійне кредо: «Не достатньо отримувати знання – треба знайти їм застосування, недостатньо тільки бажати – треба творити».

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13